Ahşap Oyun Grupları

Ahşap Oyun Grupları

Oyun gruplarımız çok geniş bir yelpazeye sahip olup; oyun gruplarında kaydırak, salıncak, tahterevalli, zıp zıp, oyun kalesi, oyun gemisi, oyun uçağı, oyun grubu ankara, çocuk bahçesi ankara….gibi çok sayıda oyun grubu çeşidimiz bulunmaktadır.

Oyun Grupları

Oyun gruplarımızı ahşap ve metal olmak üzere iki başlık altında toplayabiliriz.

Ahşap ve metal oyun grupları etkenlere karşı dayanıklıdır. Ürünlerimiz dış etkenlere dayanıklı olmakla birlikte çocuklarımızın sağlığını tehdit etmemektedir. Oyun grupları kendi içerisinde ahşap oyun grupları ya da metal oyun grupları diye ikiye ayrılsa da; ikisinde de plastik alaşımlı malzeme kullanılmaktadır. Bu plastik ürünlerin geri dönüşüm plastiği olmaması gerekir. Geri dönüşüm plastiğinde belki üretici ve son kullanıcı için fiyatlar bir nebze de aşağı inebilir, ama unutmayalım ki hiçbir rakamsal tutar çocuklarımızın ne geleceğinden, nede sağlığından daha değerli değildir. Geri dönüşüm plastiklerinin esneme özelliği neredeyse yok olup tamamen sert durumdadır. Bahsettiğimiz esneme özelliği çocuk oyun grupları için çok önemlidir. Çocukların kaydığı kaydırak sertleşmeden dolayı çatlayabilir. Bu çatlaklar çocukların yaralanmalarına sebep olabilir. Sıkça karşılaşılan bu yaralanmalar çocuklarda uzun süreli izler bırakabilir. Esnek plastiklerde ise; kırılmalar, çatlamalar minimum düzeydedir. Ahşap oyun gruplarına veya metal oyun gruplarına monte edilen plastiklerin anti bakteriyel olmasını tavsiye ederiz.

Çift Kaydıraklı Ahşap Çocuk Parkı

Çift Kaydıraklı Ahşap Çocuk Parkı, Ahşap tek kuleli çift kaydıraklı oyun grubu kendi imalatımız ve referanslı ürünümüzdür. Çocuklar içi tasarlanmış ürünler arasında en çok tercih edilenler arasındadır.Sebebiyse daha çok oyun alanı olmasıdır.

Ahşap Çocuk Parkı

Ahşap Çocuk Parkı kendi imalatımız ve referanslı ürünümüzdür. Çocuk Parkları çocuklar için en kullanışlı üründür. Ahşap Çocuk Parkı çocukların dikkatini çekmesi ve oyun oynarken kendini evinde hissetmesi için ideal bir üründür. Çocuk Parkı ile çocukların zarar görmesini en aza indirmek için uğraşıyoruz. Görüntüsü ve kullanımı ile bulunduğu ortama uygun

Ahşap Oyun Grubu

Ahşap Oyun Grubu farklı modellerde üretilmektedir. Örneğin Komando Trapez Halkalı, çift kaydıraklı çocuk oyun parkı, yatay merdivenli, tüp ve düz kaydıraklı mini çocuk oyun parkı, iki ya da üç kuleli çocuk oyun grubu, salıncaklı, asma köprülü, spiral kaydıraklı, gemi formlu çocuk oyun parkı Ar-Ge Kent Mobilyaları tarafından üretilmektedir. Ahşap Oyun